your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

doktor pueblo doktor pueblo napisał(a) o Obcy: Przymierze (5)

Nawet pokaźna dawka używek nie pomaga cieszyć się tym gniotem (tylko końcówka jaka taka). Scott stworzył Obcego, to pewnie i miał prawo go zarżnąć. Całe szczęście, że reżyserię nowego Łowcy androidów powierzył Denisowi Villeneuve.

.

Hucznie zapowiadane hity sf tego roku, czyli właśnie Obcy:Przymierze i Ghost in the shell okazały się niewypałami. Po zwiastunie Blade runnera 2049, wyczuwam niestety kolejną porażkę, ale to przecież niemożliwe, bo to Villeneuve i łudzę się, że film jest inny. Z trochę innej, lżejszej beczki to podobno Luc Besson powrócił z sukcesem i Valerian, to najlepszy jego film od czasu Piątego elementu. Ale może tylko tak piszą.

.

Hucznie zapowiadane hity sf tego roku, czyli Obcy i Ghost in the shell okazały się niewypałami. Zwiastun Blade runnera, też wskazuje na porażkę, ale to przecież niemożliwe, bo to w końcu Villeneuve i mam nadzieję, że film jest inny. Z lżejszej beczki, to podobno Luc Besson powrócił w wielkim stylu i Valerian jest jego najlepszym filmem, od czasu Piątego elementu.

.

Zaloguj się aby skomentować lub połącz przez Dołącz przez Facebook